O MNIE

Cześć! Obiecałam, że po kliknięciu w ten odnośnik dowiesz się czegoś na mój temat. Jak mówiłam, tak jest. Poniżej wszystko napisałam. W sumie to nie wszystko. Coś jeszcze musi zostać na jubileuszowe 20 faktów o mnie, jeśli kiedykolwiek je w ogóle zredaguję.

Więc no, nazywam się Karolina Górczyk, ale to już pojawiło się na głównej. Urodziłam się i mieszkam w Zabrzu, gdzie Religa (prawie) własnoręcznie postawił szpital, a ludzie unikają chodzenia na wybory. W sumie wcale tego miasta nie lubię, bo w porównaniu do naszego klubu żadna z niego ekstraklasa. Studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i szczerze nie wiem, czy był to dobry wybór. Ale dziennikarzyć lubię, dlatego działam w Studenckim Radiu Egida i piszę tego bloga. Dwukrotnie pracowałam w call center i nosiłam stoły w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia. Mam faceta informatyka i lekko chwiejną osobowość, bo rzekomo melancholik i sangwinik to połączenie, którego psycholodzy unikają.

Pomimo pochodzenia wcale nie znam śląskiej gwary, ani nie umiem wnosić węgla łopatą do piwnicy. Mam rosyjskie serce w ciele Polki i niespełnione marzenie o filologii, które zrealizuję zaocznie, gdy obronię ten licencjat. Dwa razy czytałam Mistrza i Małgorzatę, ale chciałabym jeszcze ze 20. W wolnym czasie ogarniam kino, ale takie ciężkie jak uderzenie cegłą w twarz, bo strzelanek i superbohaterów nie lubię. Reasumując - chyba będę fajną koleżanką.